Obecna sytuacja spowodowana pandemią koronawirusa przyczyniła się do stworzenia przez redakcję portalu komunikacjasuska.pl kolejnego zestawienia aktualnych kursów realizowanych przez prywatnych przewoźników na terenie powiatu suskiego. Na bieżąco staramy się aktualizować poniższe rozkłady o informacje otrzymane od firm przewozowych, a także pobrane z ich stron internetowych czy informacji na przystankach.

Jesteś przewoźnikiem i chcesz dodać swój aktualny rozkład do naszego zestawienia? Skontaktuj się z nami mailowo (kontakt@komunikacjasuska.pl) lub poprzez nasz profil na Facebook’u.

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2020 r.

Linie międzypowiatowe/międzywojewódzkie:

  • Jordanów – Kraków
  • Jordanów – Rabka-Zdrój
  • Kalwaria Zebrzydowska – Sucha Beskidzka [w przygotowaniu]
  • Korbielów – Kraków (przez Suchą Beskidzką)
  • Sucha Beskidzka – Bielsko-Biała (przez Żywiec)
  • Sucha Beskidzka – Katowice
  • Sucha Beskidzka – Wadowice
  • Zawoja Policzne/Markowa – Kraków
  • Żywiec – Kraków (przez Suchą Beskidzką)

Linie lokalne:

  • Jordanów – Sucha Beskidzka
  • Sidzina – Jordanów

Linie międzypowiatowe/międzywojewódzkie:

Euro-Bus

Rozkład jazdy ważny od 01.09.2020 r. 

Kursy od poniedziałku do piątku:
Odjazdy z Jordanowa:
 4:25, 5:00, 5:30, 6:05, 6:30, 7:05, 7:25, 7:55, 9:00, 10:25, 11:00, 12:15, 12:45, 13:15, 14:10, 14:40 (kurs w piątki), 15:00, 15:45, 16:45, 17:40
Odjazdy z Krakowa: 6:00, 6:30, 7:20, 7:40, 9:15, 9:25, 10:05, 10:45, 11:55, 12:45, 13:50, 14:25, 15:05, 15:40, 16:15, 16:30 (kurs w piątki), 17:00, 17:50, 18:40, 19:25

Kursy w soboty:
Odjazdy z Jordanowa:
 5:00, 6:15, 7:25, 8:25, 10:00, 12:45, 15:20, 16:45
Odjazdy z Krakowa: 6:30, 8:00, 9:45, 10:15, 12:45, 14:45, 17:20, 18:40

Kursy w niedziele:
Odjazdy z Jordanowa:
 5:00, 6:15, 7:25, 10:25, 12:45, 15:20, 16:30, 17:30
Odjazdy z Krakowa: 6:30, 8:00, 10:15, 12:45, 14:45, 17:20, 18:40, 19:45

Przewóz osób mikrobusem Funek

Rozkład jazdy ważny od 02.12.2020 r. 

Kursy od poniedziałku do soboty:
Odjazdy z Jordanowa: 6:20, 7:30, 8:30, 9:30, 10:30, 14:30, 15:30, 17:30, 18:20, 19:40
Odjazdy z Rabki-Zdrój: 7:10, 8:00, 9:00, 10:00, 14:00, 15:10, 17:00, 18:00, 19:10

W niedziele busy nie kursują.

Chrustek Travel

Kursy na linii Korbielów – Kraków zostały zawieszone do odwołania.

BUS Krzysztof Janowiec

Rozkład jazdy ważny od 12.11.2020 r. 

Kursy w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Odjazdy do Bielska-Białej:
z Suchej Besk.: 5:17S, 6:33Ż, 8:00, 9:10Ż, 12:00, 12:48Ż, 14:05S
z Lasu: 4:53Ż, 5:34S, 5:53Ż, 6:53S, 8:17, 9:27Ż, 10:25Ż, 12:17, 13:05Ż, 14:22S
ze Ślemienia: 4:59Ż, 5:42S, 6:01Ż, 7:02SŻ, 7:05SŻ, 8:00Ż, 8:25, 9:35Ż, 10:31Ż, 12:25, 13:13Ż, 14:30S, 14:54Ż, 16:01Ż
z Gilowic: 5:06Ż, 5:50S, 6:07Ż, 7:09SŻ, 7:11SŻ, 8:07Ż, 8:34, 9:44Ż, 10:38Ż, 12:34, 13:19Ż, 14:34S, 15:02Ż, 16:08Ż
z Żywca (ul. Żeromskiego): 6:05S, 8:48, 9:58S, 12:48, 14:53S
z Żywca (DA): 6:12S, 8:55, 10:05S, 12:55, 15:00S

Odjazdy do Suchej Beskidzkiej:
z Bielska-Białej: 7:20S, 10:25, 11:55S, 14:10, 16:10S
z Żywca (DA): 6:33, 8:05S, 11:15, 12:00, 12:35S, 14:17, 16:30, 17:00S
z Żywca (ul. Żeromskiego): 6:40, 8:12S, 11:22, 12:07, 12:42S, 14:35, 15:09, 16:37, 17:07S
z Gilowic: 6:53, 8:25S, 11:35, 12:21, 12:55S, 14:47S, 15:23, 16:50, 17:20S
ze Ślemienia: 7:00, 8:32S, 11:42, 12:28, 13:02S, 14:52S, 15:30, 16:57, 17:27S
z Lasu: 7:06, 8:38S, 11:48, 12:34, 13:08S, 15:00S, 15:36, 17:03, 17:33S

S- kursuje tylko w dni nauki szkolnej
Ż – kurs skrócony do Żywca

soboty i niedziele busy nie kursują.

RS Transport

Rozkład jazdy ważny od 31.10.2020 r. 

Kursy od poniedziałku do piątku

Odjazdy do Katowic:
z Suchej Besk. (DA): 5:10, 12:40
z Wadowic (DA): 5:40, 13:10
z Andrychowa (DA): 5:55, 13:25
z Kęt (DA): 6:10, 13:40
z Oświęcimia (PKP):
6:38, 14:08

Odjazdy do Suchej Beskidzkiej:
z Katowic (DA): 9:30, 16:20
z Oświęcimia (PKP):
10:23, 17:13
z Kęt (DA):
10:50, 17:40
z Andrychowa (DA): 11:05, 17:55
z Wadowic (DA):
11:21, 18:11

soboty i niedziele busy nie kursują.

Trans G.K.

Kursy od poniedziałku do piątku:
Odjazdy z Suchej Beskidzkiej: 5:00, 6:05, 7:00, 8:00, 8:45, 10:15, 11:15, 12:35, 13:50, 15:05, 16:15, 17:05, 20:30
Odjazdy z Wadowic: 5:00, 6:15, 7;15, 7:45, 8:55, 9:50, 11:15, 12:30, 14:10, 14:40, 15:50, 17:15, 22:10

Kursy w soboty:
Odjazdy z Suchej Beskidzkiej: 5:40, 7:00, 8:50, 11:15, 13:30, 15:15
Odjazdy z Wadowic: 6:20, 7:45, 9:50, 12:30, 14:15, 16:15

Maja Bus

Rozkład jazdy ważny od 24.10.2020 r. 

Kursy od poniedziałku do piątku

Odjazdy do Krakowa:
z Zawoi Markowej: 5:35, 9:50, 12:30, 14:50
z Makowa Podhalańskiego (Osiedle): 4:45, 6:05, 10:25, 13:00, 15:25
z Suchej Besk. (PKP): 5:00, 6:20, 10:40, 13:15, 15:40

Odjazdy do Zawoi Markowej:
z Krakowa (MDA): 7:10, 14:40, 18:25
z Suchej Besk. (PKP): 8:35, 16:05, 19:50
z Makowa Podh. (Rynek): 8:49, 16:19, 20:04

Odjazdy do Zawoi Widły:
z Krakowa (MDA): 15:25
z Suchej Besk. (PKP): 16:50
z Makowa Podh. (Rynek): 17:04

Odjazdy do Makowa Podhalańskiego:
z Krakowa (MDA): 8:15
z Suchej Besk. (PKP): 9:40
z Makowa Podh. (Rynek): 9:54

Kursy w soboty i niedziele

Odjazdy do Krakowa:
z Zawoi Markowej: 14:50
z Makowa Podhalańskiego (Osiedle): 4:45, 15:25
z Suchej Besk. (PKP): 5:00, 15:40

Odjazdy do Zawoi Markowej:
z Krakowa (MDA): 7:10, 18:25
z Suchej Besk. (PKP): 8:35, 19:50
z Makowa Podh. (Rynek): 8:49, 20:04

Merc-Bus

Rozkład jazdy ważny od 13.11.2020 r. 

Kursy od poniedziałku do piątku


Odjazdy do Krakowa:

z Zawoi Policzne: 4:00 (tylko w poniedziałki), 14:25
z Zawoi Markowej: 4:55, 6:00, 7:20, 8:00, 8:30, 9:20, 10:20, 11:25, 13:15, 13:50, 16:30
z Makowa Podh. (Osiedle): 3:50, 4:35, 5:30, 6:35, 7:55, 8:35, 9:05,9:55, 10:55, 12:00, 13:50, 14:25, 15:00, 17:05
z Suchej Besk. (PKP): 4:05,4:50, 5:45, 6:50, 8:10, 8:50, 9:20, 10:10, 11:10, 12:15, 14:05, 14:40, 15:15, 17:20

Odjazdy do Zawoi Markowej:
z Krakowa (MDA): 5:45, 6:40, 9:10, 10:30, 14:00, 15:00, 16:20, 17:10, 18:00
z Suchej Besk. (PKP): 7:05, 8:00, 10:30, 11:50, 15:20, 16:20, 17:40, 18:30, 19:20
z Makowa Podh. (Rynek): 7:19, 8:14, 10:44, 12:04, 15:34, 16:34, 17:54, 18:44, 19:34
 
Odjazdy do Zawoi Policzne:
z Krakowa (MDA): 7:20, 11:20, 12:45, 13:45, 19:45
z Suchej Besk. (PKP): 8:41, 12:41, 14:06, 15:06, 21:06
z Makowa Podh. (Rynek): 8:54, 12:54, 14:19, 15:19, 21:19
 
Kursy w soboty i niedziele
Odjazdy do Krakowa:
z Zawoi Policzne: 4:00, 14:25
z Zawoi Markowej: 6:00, 7:20, 8:30, 11:25, 13:15, 16:30
z Makowa Podh. (Osiedle): 4:35, 6:35, 7:55, 9:05, 12:00, 13:50, 15:00, 17:05
z Suchej Besk. (PKP): 4:50, 6:50, 8:10, 9:20, 12:15, 14:05, 15:15, 17:20
 
Odjazdy do Zawoi Markowej:
z Krakowa (MDA): 6:40, 9:10, 10:30, 11:40, 16:20, 17:10
z Suchej Besk. (PKP): 8:00, 10:30, 11:50, 13:00, 17:40, 18:30
z Makowa Podh. (Rynek): 8:14, 10:44, 12:04, 13:14, 17:54, 18:44

Odjazdy do Zawoi Policzne:
z Krakowa (MDA): 13:45, 19:45
z Suchej Besk. (PKP): 15:06, 21:06
z Makowa Podh. (Rynek): 15:19, 21:19
 

Zawoja Bus

Brak informacji

RS Transport

Rozkład jazdy ważny od 31.10.2020 r. 

Kursy od poniedziałku do piątku
Odjazdy do Krakowa MDA:

z Żywca DA: 6:45, 8:45, 10:30, 12:15, 14:05, 15:55
z Kukowa: 4:13, 5:13, 7:23, 9:23, 11:08, 12:53, 14:43, 16:33
z Suchej Besk. PKP: 4:25, 5:25, 7:35, 9:35, 11:20, 13:05, 14:55, 16:45

Odjazdy do Żywca:
z Krakowa MDA:
 6:00, 8:20, 9:30, 11:35, 13:15, 15:05, 17:00, 20:15 – tylko w piątek do Żywca, od poniedziałku do czwartku kurs skrócony do Suchej Besk.
z Suchej Besk. Rynek: 7:16, 9:36, 10:46, 12:51, 14:31, 16:21, 18:16, 21:31 – tylko w piątki

 

Kursy w soboty:
W sobotę busy nie kursują.

Kursy w niedziele:
Odjazdy do Krakowa MDA:
z Żywca DA: 12:15, 15:55, 18:05
z Kukowa: 12:53, 16:33, 18:43
z Suchej Besk. PKP: 13:05, 16:45, 18:55

Odjazdy do Żywca:
z Krakowa MDA: 
15:05, 20:15 – kurs do Suchej Besk., 21:05 – kurs do Suchej Besk.
z Suchej Besk. Rynek: 16:21

Linie lokalne:

BUS Krzysztof Janowiec

Rozkład jazdy ważny od 12.11.2020 r. 

Kursy w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Odjazdy do Suchej Beskidzkiej:
z Jordanowa: 5:05, 6:10, 7:10, 8:00B, 9:10B, 10:15, 11:10, 12:10, 13:15, 14:20, 15:10, 16:10, 18:10
z Sidziny Górnej: 6:20S
z Bystrej (PKP): 6:15H, 6:35S, 8:05, 9:15
z Osielca (Szkoła): 5:13, 6:18, 6:45S, 7:18, 8:14, 9:24, 10:24, 11:18, 12:18, 13:23, 14:28, 15:18, 16:18, 18:18
z Juszczyna (Skrzyżowanie): 5:20, 6:25 ,6:52S, 7:25, 8:21, 9:31, 10:31, 11:26, 12:25, 13:30, 14:35, 15:25, 16:25, 18:25
z Makowa Podh. (Osiedle): 5:28, 6:33, 7:00S, 7:33, 8:29, 9:39, 10:39, 11:33, 12:33, 13:38, 14:43, 15:33, 16:33, 18:33

Odjazdy do Jordanowa:
z Suchej Besk. (PKP): 5:40, 7:05, 8:12, 9:20, 10:20, 11:20B, 12:25, 13:10B, 14:10B, 15:10B, 16:15B, 17:15B, 19:00
z Makowa Podh. (Biblioteka): 5:50, 7:20, 8:25, 9:35, 10:35, 11:35B, 12:40, 13:25B, 14:25B, 15:25B, 16:30B, 17:30B, 19:15
z Juszczyna (GS): 5:55, 7:27, 8:31, 9:42, 10:42, 11:42B, 12:47, 13:32B, 14:32B, 15:32B, 16:27, 17:37B, 19:22
z Osielca (PKP): 6:02, 7:35, 8:37, 9:50, 10:50, 11:50B, 12:55, 13:40B, 14:40B, 15:40B, 16:35, 17:45B, 19:30

S- kursuje tylko w dni nauki szkolnej
H – kursuje w dni wolne od nauki szkolnej

soboty i niedziele busy nie kursują.


UTO-BUS Andrzej Janowiec

Kursy na linii Jordanów – Sucha Beskidzka zostały zawieszone od 01.12.2020 r. do odwołania.

Mart-Bus

Brak informacji


Mastercar

Rozkład jazdy ważny od 14.11.2020 r. 

Kursy od poniedziałku do soboty.

Odjazdy z Sidziny Górnej do Jordanowa: 6:00, 7:20, 9:00, 10:15, 11:40, 12:40, 13:30, 14:50, 16:00
Odjazdy z Jordanowa do Sidziny Górnej: 6:40, 8:30, 9:45, 11:15, 12:10, 13:10, 14:00, 15:25, 16:45


Pitbus

Rozkład jazdy ważny od 01.11.2020 r. 

Kursy od poniedziałku do piątku

Odjazdy z Jordanowa: 6:20, 7:25, 8:35, 10:10, 11:30, 13:30, 15:00, 16:10, 17:10
Odjazdy z Sidziny Przybysie: 6:35, 7:40, 8:50, 10:25, 11:45, 13:45, 15:15, 16:25, 17:25

soboty i niedziele busy nie kursują.