Rozkład jazdy: Rybnik – Zakopane

Przystanek Odjazdy
RYBNIK, dworzec autobusowy, ul. Budowlanych 06:30 b, V
ŻORY, dworzec autobusowy 06:50 b, V
SUSZEC, I Bar 07:00 b, V
PSZCZYNA, ul. Sokoła 07:20 b, V
BIELSKO-BIAŁA, dworzec autobusowy 07:50 b, V
ŻYWIEC, ul. Żeromskiego – Pogotowie 08:28 b, V
SUCHA BESKIDZKA, dworzec autobusowy 09:15 b, V
SUCHA BESKIDZKA, Rynek 09:19 b, V
MAKÓW PODHALAŃSKI, dworzec autobusowy 09:27 b, V
JUSZCZYN, skrzyżowanie 09:33 b, V
OSIELEC, szkoła 09:39 b, V
JORDANÓW, Rynek 09:51 b, V
NOWY TARG, dworzec autobusowy 10:35 b, V
PORONIN, dworzec PKP 10:53 b, V
ZAKOPANE, ul. Kasprowicza 11:01 b, V
ZAKOPANE, dworzec PKP 11:03 b, V
Przystanek Odjazdy
ZAKOPANE, dworzec PKP 13:55 b, V
ZAKOPANE, ul. Kasprowicza 13:57 b, V
PORONIN, dworzec PKP 14:05 b, V
NOWY TARG, dworzec autobusowy 14:25 b, V
JORDANÓW, rynek 15:07 b, V
OSIELEC, szkoła 15:19 b, V
JUSZCZYN, skrzyżowanie 15:25 b, V
MAKÓW PODHALAŃSKI, dworzec autobusowy 15:31 b, V
SUCHA BESKIDZKA, rynek 15:39 b, V
SUCHA BESKIDZKA, dworzec autobusowy 15:45 b, V
ŻYWIEC, ul. Żeromskiego – Pogotowie 16:38 b, V
BIELSKO-BIAŁA, dworzec autobusowy 17:18 b, V
PSZCZYNA, ul. Sokoła 17:40 b, V
SUSZEC, I Bar 18:08 b, V
ŻORY, dworzec autobusowy 18:10 b, V
RYBNIK, dworzec autobusowy, ul. Budowlanych 18:28 b, V

Legenda:

b – nie kursuje w dniu 01.01, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.12

V – kurs przyspieszony

Rozkład jazdy ważny od: 20.07.2020 r.

Dane kontaktowe:

Telefon: (32) 210 41 31
E-mail: biuro@pks-pszczyna.pl
WWW: www.pks-pszczyna.pl
Facebook: brak