Obecna sytuacja spowodowana pandemią koronawirusa przyczyniła się do stworzenia przez redakcję portalu komunikacjasuska.pl kolejnego zestawienia aktualnych kursów realizowanych przez prywatnych przewoźników na terenie powiatu suskiego. Na bieżąco staramy się aktualizować poniższe rozkłady o informacje otrzymane od firm przewozowych, a także pobrane z ich stron internetowych czy informacji na przystankach.

Jesteś przewoźnikiem i chcesz dodać swój aktualny rozkład do naszego zestawienia? Skontaktuj się z nami mailowo (kontakt@komunikacjasuska.pl) lub poprzez nasz profil na Facebook’u.

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2021 r.

Jesteś przewoźnikiem i chcesz dodać swój aktualny rozkład do naszego zestawienia? Skontaktuj się z nami mailowo (kontakt@komunikacjasuska.pl) lub poprzez nasz profil na Facebook’u.

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2022 r.

Jordanów - Kraków

Jordanów - Rabka-Zdrój

Przewóz osób mikrobusem Funek

Rozkład jazdy ważny od 20.12.2021 r. 

ODJAZDY Z JORDANOWA

Kursy od poniedziałku do piątku:
6:20, 7:00, 7:30, 8:00, 8:30, 9:00, 9:30, 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:30, 18:30, 19:40

Kursy w soboty:
6:25, 7:30, 8:30, 9:30, 10:30, 14:30, 15:30, 18:30, 19:35

Kursy w niedziele:
6:20, 7:25, 8:30, 9:40, 19:35

ODJAZDY Z RABKI-ZDRÓJ

Kursy od poniedziałku do piątku:
6:30, 7:00, 7:30, 8:00, 8:30, 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 16:00, 17:00, 18:00, 19:10

Kursy w soboty:
7:10, 8:00, 9:00, 10:00, 14:00, 15:10, 18:00, 19:10

Kursy w niedziele:
7:05, 8:00, 9:00, 19:05

Korbielów - Sucha Beskidzka - Kraków

Chrustek Travel

Kursy na linii Korbielów – Kraków zostały zawieszone do odwołania.

Sucha Beskidzka - Bielsko-Biała

BUS Krzysztof Janowiec

Rozkład jazdy ważny od 17.05.2021 r. 

ODJAZDY Z SUCHEJ BESKIDZKIEJ

Kursy w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Odjazdy do Bielska-Białej:
z Suchej Besk.: 4:00, 6:38SŻ, 8:00, 9:10Ż, 12:00, 14:05Ż, 15:05Ż, 16:10SŻ
z Lasu: 4:17, 4:45Ż, 5:53Ż, 6:53SŻ, 8:17, 9:27Ż, 12:17, 14:25Ż, 15:19Ż, 16:30SŻ
ze Ślemienia: 4:25, 4:59Ż, 5:42S, 6:01Ż, 7:02SŻ, 7:05SŻ, 8:00Ż, 8:25, 9:35Ż, 10:31Ż, 12:25, 13:13Ż, 14:30S, 14:54Ż, 16:01Ż
z Gilowic: 4:33, 5:06Ż, 5:50S, 6:07Ż, 7:09SŻ, 7:11SŻ, 8:07Ż, 8:34, 9:44Ż, 10:38Ż, 12:34, 13:19Ż, 14:34S, 15:02Ż, 16:08Ż
z Żywca (ul. Żeromskiego): 4:48, 8:48, 12:48
z Żywca (DA): 4:55, 8:55, 12:55

soboty i niedziele busy nie kursują.

ODJAZDY Z BIELSKA-BIAŁEJ

Kursy w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Odjazdy do Suchej Beskidzkiej:
z Bielska-Białej: 5:55, 10:25, 14:10
z Żywca (DA): 6:33, 8:05S, 10:00, 11:15, 14:27S, 14:55, 15:35KS, 16:20KS
z Żywca (ul. Żeromskiego): 6:40, 8:12S, 10:07, 11:22, 13:14, 14:35S, 15:09, 15:40KS, 16:25KS
z Gilowic: 6:54, 8:23S, 10:21, 11:36, 13:31, 14:50S, 15:24, 16:35KS, 22:36
ze Ślemienia: 7:00, 8:27S, 10:27, 11:42, 13:40, 15:00, 15:30, 16:44KS, 22:40
z Lasu: 7:06, 8:38S, 10:33, 11:48, 13:45, 15:05, 15:35, 22:35

soboty i niedziele busy nie kursują.

Legenda:
K – kursuje tylko do Kuków Sklep
S – kursuje tylko w dni nauki szkolnej
Ż – kurs skrócony do Żywca

Zawoja - Sucha Beskidzka - Katowice

RS Transport

Kursy na linii Zawoja – Sucha Besk. – Katowice zostały zawieszone od 24.12.2020 r. do odwołania.

Sucha Beskidzka - Wadowice

Trans G.K.

ODJAZDY Z SUCHEJ BESKIDZKIEJ

Kursy od poniedziałku do piątku:
5:00, 6:05, 7:00, 8:00, 8:45, 10:15, 11:15, 12:35, 13:50, 15:05, 16:15, 17:05, 20:30

Kursy w soboty:
5:40, 7:00, 8:50, 11:15, 13:30, 15:15

ODJAZDY Z WADOWIC

Kursy od poniedziałku do piątku:
5:00, 6:15, 7;15, 7:45, 8:55, 9:50, 11:15, 12:30, 14:10, 14:40, 15:50, 17:15, 22:10

Kursy w soboty:
6:20, 7:45, 9:50, 12:30, 14:15, 16:15

Maja Bus

Rozkład jazdy ważny od 15.01.2022 r.

ODJAZDY Z ZAWOI

Kursy od poniedziałku do piątku

Odjazdy do Krakowa:
z Zawoi Wideł: 9:50
z Makowa Podhalańskiego (Osiedle): 5:00, 10:25
z Suchej Besk. (PKP): 5:15, 10:40

Kursy w soboty i niedziele

Brak kursów w soboty i niedziele.

ODJAZDY Z KRAKOWA

Kursy od poniedziałku do piątku

Odjazdy do Zawoi Markowej:
z Krakowa (MDA): 7:10, 15:25W
z Suchej Besk. (PKP): 8:35, 16:50W
z Makowa Podh. (Rynek): 8:49, 17:04W

Kursy w soboty i niedziele

Brak kursów w soboty i niedziele.

Legenda:
W – kurs skrócony do Zawoi Widły

Zawoja - Kraków

X-Bus

Rozkład jazdy ważny od 15.01.2022 r.

ODJAZDY Z ZAWOI

Kursy od poniedziałku do piątku

Odjazdy do Krakowa:
z Zawoi Markowej:
6:00, 7:30, 8:00, 9:45, 11:15, 12:15, 13:00, 14:00, 16:45
z Zawoi Policzne: 6:30, 8:30, 9:15, 13:30, 14:30, 15:45
z Zawoi Widły: 5:20, 6:05, 6:35, 7:35, 8:05, 8:35, 9:20, 9:50, 11:20, 12:20, 13:05, 13:35, 14:05, 14:35, 15:50, 16:50
ze Skawicy (Centrum): 4:22, 5:37, 6:22, 6:52, 7:52, 8:22, 8:52, 9:37, 10:07, 11:37, 12:37, 13:22, 13:52, 14:22, 14:52, 16:07, 17:07
z Makowa Podhalańskiego (Osiedle): 4:08, 4:38, 5:53, 6:38, 7:08, 8:08, 8:38, 9:08, 9:53, 10:23, 11:53, 12:53, 13:38, 14:08, 14:38, 15:08, 16:23, 17:23
z Suchej Besk. (PKP): 4:20, 4:50, 6:05, 6:50, 7:20, 8:20, 8:50, 9:20, 10:05, 10:35, 12:05, 13:05, 13:50, 14:20, 14:50, 15:20, 16:35, 17:35

 
Kursy w soboty i niedziele

Odjazdy do Krakowa:
z Zawoi Markowej/Policzne: 6:00, 7:00, 8:00, 9:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:30, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00
z Zawoi Widły:
5:05, 6:05, 7:05, 8:05, 9:05, 11:05, 12:05, 13:05, 14:35, 15:05, 16:05, 17:05, 18:05
ze Skawicy (Centrum): 4:22, 5:22, 6:22, 7:22, 8:22, 9:22, 11:22, 12:22, 13:22, 14:52, 15:22, 16:22, 17:22, 18:22
z Makowa Podhalańskiego (Osiedle): 4:37, 5:37, 6:37, 7:37, 8:37, 9:37, 11:37, 12:37, 13:37, 15:07, 15:37, 16:37, 17:37, 18:37
z Suchej Besk. (PKP): 4:49, 5:49, 6:49, 7:49, 8:49, 9:49, 11:49, 12:49, 13:49, 15:19, 15:49, 16:49, 17:49, 18:49

ODJAZDY Z KRAKOWA

Kursy od poniedziałku do piątku

Odjazdy do Zawoi Markowej:
z Krakowa (MDA): 6:15, 6:40, 8:05, 9:15, 10:00, 10:30, 11:15, 12:00, 12:45, 13:45, 14:30, 15:00, 16:00, 16:30, 17:15, 18:10, 19:05, 19:45
z Suchej Beskidzkiej. (PKP): 7:36, 8:01, 9:26, 10:36, 11:21, 11:51, 12:36, 13:21, 14:06, 15:06, 15:52, 16:21, 17:21, 17:51, 18:36, 19:31, 20:26, 21:06
z Makowa Podhalańskiego (Rynek): 7:47, 8:12, 9:37, 10:47, 11:32, 12:02, 12:47, 13:32, 14:17, 15:17, 16:02, 16:32, 17:32, 18:02, 18:47, 19:42, 20:37, 21:17

Kursy w soboty i niedziele

Odjazdy do Zawoi Markowej:
z Krakowa (MDA): 5:45, 7:00, 8:30, 9:30, 10:30, 12:25, 14:00, 15:00, 16:00, 16:30, 17:30, 18:00, 19:05, 21:00
z Suchej Beskidzkiej. (PKP): 7:06, 8:21, 9:51, 10:51, 11:51, 13:46, 15:21, 16:21, 17:21, 17:51, 18:51, 19:21, 20:26, 22:21
z Makowa Podhalańskiego (Rynek): 7:17, 8:32, 10:02, 11:02, 12:02, 13:57, 15:32, 16:32, 17:32, 18:02, 19:02, 19:32, 20:37, 22:32

 

Żywiec - Sucha Besk. - Kraków

Jordanów – Sucha Beskidzka

BUS Krzysztof Janowiec

Rozkład jazdy ważny od 01.09.2021 r. 

ODJAZDY Z JORDANOWA

Kursy w dni robocze od poniedziałku do piątku.

z Jordanowa: 5:05, 6:10, 6:20S, 7:05, 7:30S, 8:00B, 9:10B, 10:15, 11:10, 12:10, 12:50S, 13:20, 14:20, 15:15, 16:10, 18:10
z Bystrej (PKP): 6:25S, 8:05, 9:15
z Osielca (Szkoła): 5:13, 6:18, 6:28S, 7:13, 7:38S, 8:14, 9:24, 10:24, 11:18, 12:18, 12:58S, 13:28, 14:28, 15:23, 16:18, 18:18
z Kojszówki (Skrzyżowanie): 5:16, 6:21, 6:31S, 7:16, 7:41S, 8:17, 9:27, 10:26, 11:21, 12:21, 13:01S, 13:31, 14:31, 15:26, 16:21, 18:21
z Kojszówki (Pętla): 8:30M, 10:40M, 14:05M
z Juszczyna (Przysłop): 6:05M, 7:13M, 9:25M, 12:55M, 15:30M, 16:40M
z Juszczyna (Zgudy): 6:20M, 7:28M, 9:40M, 13:10M, 15:45M, 16:55M
z Juszczyna (GS): 5:22, 6:27, 6:28M, 6:37S, 7:23, 7:23M, 7:47S, 8:23, 8:38M, 9:32, 9:48M, 10:32, 10:48M, 11:27, 12:27, 13:07S, 13:18M, 13:37, 14:13S, 14:37, 15:32, 15:53M, 16:27, 18:27
z Makowa Podh. (Osiedle): 5:28, 6:33, 6:45S, 7:28, 7:53S, 8:29, 9:39, 10:39, 11:33, 12:33, 13:12S, 13:42, 14:17S, 14:43, 15:38, 16:33, 18:33

ODJAZDY Z SUCHEJ BESKDIZKIEJ

Kursy w dni robocze od poniedziałku do piątku.

z Suchej Besk. (PKP): 5:40, 6:50S, 7:10, 8:12, 9:20, 10:20, 11:20B, 12:10, 12:40S, 13:10B, 13:40S, 14:10B, 14:40JZP, 15:10B, 15:35S, 16:15B, 17:15B, 19:00
z Makowa Podh. (Biblioteka): 5:50, 6:42JZP, 7:05S, 7:25, 8:08K, 8:25, 8:52JZP, 9:35, 10:02K, 10:35, 11:35B, 12:03JZP, 12:25, 12:55S, 13:25B, 13:48K, 13:55S, 14:25B, 14:57JZP, 15:25B, 15:50S, 16:08JZP, 16:30B, 17:18JZP, 17:30B, 19:15
z Juszczyna (GS): 5:56, 7:12S, 7:32, 8:32, 9:42, 10:42, 11:42B, 12:32, 13:02S, 13:32B, 14:02S, 14:32B, 15:32B, 15:57S, 16:37B, 17:37B, 19:22
z Osielca (PKP): 6:02, 7:20S, 7:40, 8:40, 9:50, 10:50, 11:50B, 12:40, 13:10S, 13:40B, 14:10S, 14:40B, 15:40B, 16:05S, 16:45B, 17:45B, 19:30

Legenda:

B – kursuje przez Bystrę Podhalańską
JZP – kurs do Juszczyna Zgudy przez Juszczyn Polany
K- kurs do Kojszówki Pętla
M – kurs skrócony do Makowa Podhalańskiego
S- kursuje tylko w dni nauki szkolnej
H – kursuje w dni wolne od nauki szkolnej

Jordanów – Naprawa

Pitbus

Rozkład jazdy ważny od 01.04.2022 r.

ODJAZDY Z NAPRAWY GÓRNEJ

Kursy od poniedziałku do piątku

6:00, 6:40, 7:15, 8:15, 9:10, 10:20, 11:20, 12:50, 14:00, 14:55

ODJAZDY Z JORDANOWA

Kursy od poniedziałku do piątku

7:00, 8:45, 9:45, 11:00, 12:20, 13:20, 14:30, 15:45, 17:45

Legenda:

Bus nie kursuje: 01.01, 01.05, Wielkanoc, 11.11, 25.12

Jordanów – Sidzina

Mastercar

Rozkład jazdy ważny od 09.01.2021 r. 

ODJAZDY Z SIDZINY GÓRNEJ

Kursy od poniedziałku do piątku

6:00, 7:20, 9:00, 10:15, 11:40, 12:40, 13:30, 14:50, 16:00

Kursy w soboty

6:00, 7:20, 9:00, 10:15, 11:40, 12:40, 13:30

ODJAZDY Z JORDANOWA

Kursy od poniedziałku do piątku

6:40, 8:30, 9:45, 11:15, 12:10, 13:10, 14:00, 15:25, 16:45

Kursy w soboty

6:40, 8:30, 9:45, 11:15, 12:10, 13:10, 14:00

Legenda:

Bus nie kursuje: 01.01, 01.05, Wielkanoc, 11.11, 25.12

Sucha Beskidzka - Stryszawa

Krzysztof Ćwikiel

ODJAZDY ZE STRYSZAWY ROZTOKI

Kursy od poniedziałku do piątku

5:00, 6:00, 7:00, 8:10, 9:00, 10:55, 12:30, 14:30, 15:30

ODJAZDY Z SUCHEJ BESKIDZKIEJ

Kursy od poniedziałku do piątku

5:35, 6:30, 7:40, 8:35, 10:20, 11:20, 14:05, 15:00, 16:00

Maja Bus

ODJAZDY ZE STRYSZAWY ROZTOKI

Kursy od poniedziałku do piątku

6:30DS, 7:30DS, 8:30DS, 9:30DS, 10:30DS, 12:10D, 13:50DS, 14:50DS, 15:50DS

 

ODJAZDY Z SUCHEJ BESKIDZKIEJ

Kursy od poniedziałku do piątku

7:00DS, 8:00DS, 9:00DS, 10:00DS, 11:40DS, 13:25DS, 14:25DS, 15:25DS

Legenda:

D – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
S – kursuje w dni nauki szkolnej

Zawoja Policzne - Sucha Beskidzka

Wójtowicz Travel

ODJAZDY Z ZAWOI POLICZNE

Kursy od poniedziałku do piątku

8:00, 10:30, 12:40, 14:25

ODJAZDY Z SUCHEJ BESKIDZKIEJ

Kursy od poniedziałku do piątku

9:20, 11:05, 13:25, 15:10

Zawoja - Sucha Beskidzka

Maja Bus

ODJAZDY ZE STRYSZAWY ROZTOKI

Kursy od poniedziałku do piątku

6:30DS, 7:30DS, 8:30DS, 9:30DS, 10:30DS, 12:10D, 13:50DS, 14:50DS, 15:50DS

 

ODJAZDY Z SUCHEJ BESKIDZKIEJ

Kursy od poniedziałku do piątku

7:00DS, 8:00DS, 9:00DS, 10:00DS, 11:40DS, 13:25DS, 14:25DS, 15:25DS

Legenda:

D – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
S – kursuje w dni nauki szkolnej

Linie międzypowiatowe/międzywojewódzkie:
  • Jordanów – Kraków
  • Jordanów – Rabka-Zdrój
  • Korbielów – Kraków (przez Suchą Beskidzką)
  • Sucha Beskidzka – Bielsko-Biała (przez Żywiec)
  • Sucha Beskidzka – Katowice
  • Sucha Beskidzka – Wadowice
  • Zawoja Policzne/Markowa – Kraków
  • Żywiec – Kraków (przez Suchą Beskidzką)
Linie lokalne:
  • Jordanów – Sucha Beskidzka
  • Jordanów – Naprawa
  • Sidzina – Jordanów
  • Zawoja – Sucha Beskidzka
  • Żarnówka (os. Sobaniaki) – Grzechynia (os. Polana)
  • Grzechynia (os. Pierogówka) – Wieprzec (Brzany)
  • Grzechynia (os. Pierogówka) – Juszczyn Przysłop
  • Grzechynia (os. Pierogówka) – Kojszówka Pętla
  • Zawoja Markowa – Zawoja Krowiarki

Linie międzypowiatowe/międzywojewódzkie:

Euro-Bus

Rozkład jazdy ważny od 02.07.2021 r. do 09.01.2022 r.

Kursy od poniedziałku do piątku:
Odjazdy z Jordanowa:
4:15E, 5:00M, 5:30A, 6:20E, 6:30A, 7:00M, 7:25E, 7:55E, 9:00A, 10:25E, 10:55A, 12:05M, 12:50E, 13:25M, 14:00E, 14:10A, 15:00M, 15:20E, 15:45A, 16:30E, 17:50M
Odjazdy z Krakowa: 6:00E, 6:30M, 7:20A, 8:30E, 9:15A, 9:55E, 10:45M, 11:55A, 12:30E, 12:55E, 13:40A, 14:25M, 15:05E, 15:40M, 16:05E, 16:15A, 17:00M, 17:30E, 17:55A, 18:50E, 19:45M

Kursy w soboty:
Odjazdy z Jordanowa:
 5:00M, 5:55A, 6:10E, 7:25E, 8:05M, 8:25E, 10:00E, 10:55A, 12:05M, 12:45E, 15:20E, 15:50A, 16:45E, 17:50M
Odjazdy z Krakowa: 6:30M, 7:40A, 8:00E, 9:50E, 10:20E, 11:00M, 12:35E, 13:40A, 14:25M, 14:50E, 17:20E, 17:55A, 18:50E, 19:45M

Kursy w niedziele:
Odjazdy z Jordanowa:
5:00M, 6:10E, 7:25E, 10:25E, 12:45E, 14:45A, 15:20E, 16:30E, 17:30E, 18:30A
Odjazdy z Krakowa: 6:30M, 8:00E, 10:20E, 12:35E, 14:50E, 16:30A, 17:30E, 18:50E, 19:45E, 20:10A

Legenda:
A – kurs obsługiwany przez firmę Przewóz Osób Angelika Kęder
E – kurs obsługiwany przez firmę Elżbieta Działowy Przewóz Osób
M – kurs obsługiwany przez firmę Przewóz Osób Małgorzata Działowy

Rozkład jazdy ważny od 10.01.2022 r. 

Kursy od poniedziałku do piątku:
Odjazdy z Jordanowa: 4:15E, 5:00M, 5:30A, 6:20E, 6:30A, 7:00M, 7:25E, 7:55E, 9:00A, 10:25E, 10:55A, 12:05M, 12:50E, 13:25M, 14:10A, 15:00M, 15:20E, 15:45A, 16:45E, 17:50M
Odjazdy z Krakowa: 5:50E, 6:30M, 7:20A, 8:30E, 9:15A, 9:55E, 10:45M, 11:55A, 12:30E, 12:55E, 13:40A, 14:25M, 15:05E, 15:40M, 16:15A, 17:00M, 17:30E, 17:55A, 18:40E, 19:45M

Kursy w soboty:
Odjazdy z Jordanowa:
 5:00M, 5:55A, 6:25E, 7:25E, 8:05M, 8:45E, 10:00E, 10:55A, 12:05M, 12:45E, 15:20E, 15:50A, 16:45E, 17:50M
Odjazdy z Krakowa: 6:30M, 7:40A, 8:00E, 9:55E, 10:20E, 11:00M, 12:55E, 13:40A, 14:25M, 14:50E, 17:30E, 17:55A, 18:40E, 19:45M

Kursy w niedziele:
Odjazdy z Jordanowa:
 5:00M, 6:25E, 7:25E, 10:25E, 12:45E, 14:45A, 15:20E, 16:30E, 18:00E, 18:30A
Odjazdy z Krakowa: 6:30M, 8:00E, 9:55E, 12:55E, 14:50E, 16:30A, 17:30E, 18:40E, 19:50E, 20:10A

Legenda:
A – kurs obsługiwany przez firmę Przewóz Osób Angelika Kęder
E – kurs obsługiwany przez firmę Elżbieta Działowy Przewóz Osób
M – kurs obsługiwany przez firmę Przewóz Osób Małgorzata Działowy

Przewóz osób mikrobusem Funek

Rozkład jazdy ważny od 20.12.2021 r. 

Kursy od poniedziałku do piątku:
Odjazdy z Jordanowa: 
6:20, 7:00, 7:30, 8:00, 8:30, 9:00, 9:30, 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:30, 18:30, 19:40
Odjazdy z Rabki-Zdrój: 6:30, 7:00, 7:30, 8:00, 8:30, 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 16:00, 17:00, 18:00, 19:10

Kursy w soboty:
Odjazdy z Jordanowa: 
6:25, 7:30, 8:30, 9:30, 10:30, 14:30, 15:30, 18:30, 19:35
Odjazdy z Rabki-Zdrój: 7:10, 8:00, 9:00, 10:00, 14:00, 15:10, 18:00, 19:10

Kursy w niedziele:
Odjazdy z Jordanowa: 
6:20, 7:25, 8:30, 9:40, 19:35
Odjazdy z Rabki-Zdrój: 7:05, 8:00, 9:00, 19:05

Chrustek Travel

Kursy na linii Korbielów – Kraków zostały zawieszone do odwołania.

BUS Krzysztof Janowiec

Rozkład jazdy ważny od 17.05.2021 r. 

Kursy w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Odjazdy do Bielska-Białej:
z Suchej Besk.: 4:00, 6:38SŻ, 8:00, 9:10Ż, 12:00, 14:05Ż, 15:05Ż, 16:10SŻ
z Lasu: 4:17, 4:45Ż, 5:53Ż, 6:53SŻ, 8:17, 9:27Ż, 12:17, 14:25Ż, 15:19Ż, 16:30SŻ
ze Ślemienia: 4:25, 4:59Ż, 5:42S, 6:01Ż, 7:02SŻ, 7:05SŻ, 8:00Ż, 8:25, 9:35Ż, 10:31Ż, 12:25, 13:13Ż, 14:30S, 14:54Ż, 16:01Ż
z Gilowic: 4:33, 5:06Ż, 5:50S, 6:07Ż, 7:09SŻ, 7:11SŻ, 8:07Ż, 8:34, 9:44Ż, 10:38Ż, 12:34, 13:19Ż, 14:34S, 15:02Ż, 16:08Ż
z Żywca (ul. Żeromskiego): 4:48, 8:48, 12:48
z Żywca (DA): 4:55, 8:55, 12:55

Odjazdy do Suchej Beskidzkiej:
z Bielska-Białej: 5:55, 10:25, 14:10
z Żywca (DA): 6:33, 8:05S, 10:00, 11:15, 14:27S, 14:55, 15:35KS, 16:20KS
z Żywca (ul. Żeromskiego): 6:40, 8:12S, 10:07, 11:22, 13:14, 14:35S, 15:09, 15:40KS, 16:25KS
z Gilowic: 6:54, 8:23S, 10:21, 11:36, 13:31, 14:50S, 15:24, 16:35KS, 22:36
ze Ślemienia: 7:00, 8:27S, 10:27, 11:42, 13:40, 15:00, 15:30, 16:44KS, 22:40
z Lasu: 7:06, 8:38S, 10:33, 11:48, 13:45, 15:05, 15:35, 22:35

K – kursuje tylko do Kuków Sklep
S – kursuje tylko w dni nauki szkolnej
Ż – kurs skrócony do Żywca

soboty i niedziele busy nie kursują.

RS Transport

Kursy na linii Zawoja – Sucha Besk. – Katowice zostały zawieszone od 24.12.2020 r. do odwołania.

Trans G.K.

Kursy od poniedziałku do piątku:
Odjazdy z Suchej Beskidzkiej: 5:00, 6:05, 7:00, 8:00, 8:45, 10:15, 11:15, 12:35, 13:50, 15:05, 16:15, 17:05, 20:30
Odjazdy z Wadowic: 5:00, 6:15, 7;15, 7:45, 8:55, 9:50, 11:15, 12:30, 14:10, 14:40, 15:50, 17:15, 22:10

Kursy w soboty:
Odjazdy z Suchej Beskidzkiej: 5:40, 7:00, 8:50, 11:15, 13:30, 15:15
Odjazdy z Wadowic: 6:20, 7:45, 9:50, 12:30, 14:15, 16:15

Maja Bus

Rozkład jazdy ważny od 15.01.2022 r.

Kursy od poniedziałku do piątku

Odjazdy do Krakowa:
z Zawoi Wideł: 9:50
z Makowa Podhalańskiego (Osiedle): 5:00, 10:25
z Suchej Besk. (PKP): 5:15, 10:40

Odjazdy do Zawoi Markowej:
z Krakowa (MDA): 7:10, 15:25W
z Suchej Besk. (PKP): 8:35, 16:50W
z Makowa Podh. (Rynek): 8:49, 17:04W

W – kurs skrócony do Zawoi Widły

Kursy w soboty i niedziele

Brak kursów w soboty i niedziele.


X-Bus

Rozkład jazdy ważny od 03.01.2022 r. 

Kursy od poniedziałku do piątku

Odjazdy do Krakowa:
z Zawoi Markowej:
6:00, 7:30, 8:00, 9:45, 11:15, 12:15, 13:00, 14:00, 16:45
z Zawoi Policzne: 6:30, 8:30, 9:15, 13:30, 14:30, 15:45
z Zawoi Widły: 5:20, 6:05, 6:35, 7:35, 8:05, 8:35, 9:20, 9:50, 11:20, 12:20, 13:05, 13:35, 14:05, 14:35, 15:50, 16:50
ze Skawicy (Centrum): 4:22, 5:37, 6:22, 6:52, 7:52, 8:22, 8:52, 9:37, 10:07, 11:37, 12:37, 13:22, 13:52, 14:22, 14:52, 16:07, 17:07
z Makowa Podhalańskiego (Osiedle): 4:08, 4:38, 5:53, 6:38, 7:08, 8:08, 8:38, 9:08, 9:53, 10:23, 11:53, 12:53, 13:38, 14:08, 14:38, 15:08, 16:23, 17:23
z Suchej Besk. (PKP): 

Odjazdy do Zawoi Markowej:
z Krakowa (MDA): 6:15, 6:40, 8:05, 9:15, 10:00, 10:30, 11:15, 12:00, 12:45, 13:45, 14:30, 15:00, 16:00, 16:30, 17:15, 18:10, 19:05, 19:45
z Suchej Beskidzkiej. (PKP): 7:36, 8:01, 9:26, 10:36, 11:21, 11:51, 12:36, 13:21, 14:06, 15:06, 15:52, 16:21, 17:21, 17:51, 18:36, 19:31, 20:26, 21:06
z Makowa Podhalańskiego (Rynek): 7:47, 8:12, 9:37, 10:47, 11:32, 12:02, 12:47, 13:32, 14:17, 15:17, 16:02, 16:32, 17:32, 18:02, 18:47, 19:42, 20:37, 21:17

Kursy w soboty i niedziele

Odjazdy do Krakowa:
z Zawoi Markowej/Policzne: 6:00, 7:00, 8:00, 9:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:30, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00
z Zawoi Widły:
5:05, 6:05, 7:05, 8:05, 9:05, 11:05, 12:05, 13:05, 14:35, 15:05, 16:05, 17:05, 18:05
ze Skawicy (Centrum): 4:22, 5:22, 6:22, 7:22, 8:22, 9:22, 11:22, 12:22, 13:22, 14:52, 15:22, 16:22, 17:22, 18:22
z Makowa Podhalańskiego (Osiedle): 4:37, 5:37, 6:37, 7:37, 8:37, 9:37, 11:37, 12:37, 13:37, 15:07, 15:37, 16:37, 17:37, 18:37
z Suchej Besk. (PKP): 4:49, 5:49, 6:49, 7:49, 8:49, 9:49, 11:49, 12:49, 13:49, 15:19, 15:49, 16:49, 17:49, 18:49

Odjazdy do Zawoi Markowej:
z Krakowa (MDA): 5:45, 7:00, 8:30, 9:30, 10:30, 12:25, 14:00, 15:00, 16:00, 16:30, 17:30, 18:00, 19:05, 21:00
z Suchej Beskidzkiej. (PKP): 7:06, 8:21, 9:51, 10:51, 11:51, 13:46, 15:21, 16:21, 17:21, 17:51, 18:51, 19:21, 20:26, 22:21
z Makowa Podhalańskiego (Rynek): 7:17, 8:32, 10:02, 11:02, 12:02, 13:57, 15:32, 16:32, 17:32, 18:02, 19:02, 19:32, 20:37, 22:32

 

X-Bus

Rozkład jazdy ważny od 03.01.2022 r. 

Legenda:
1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli
1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty
1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku
7 – kursuje w niedziele
c – nie kursuje w dniu 01 I, w pierwszy dzień świąt wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
n – nie kursuje w Wielką Sobotę i w dniach 24 i 31 XII
w – nie kursuje w dzień Bożego Ciała

Linie lokalne:

BUS Krzysztof Janowiec

Rozkład jazdy ważny od 01.09.2021 r. 

Kursy w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Odjazdy do Suchej Beskidzkiej:
z Jordanowa: 5:05, 6:10, 6:20S, 7:05, 7:30S, 8:00B, 9:10B, 10:15, 11:10, 12:10, 12:50S, 13:20, 14:20, 15:15, 16:10, 18:10
z Bystrej (PKP): 6:25S, 8:05, 9:15
z Osielca (Szkoła): 5:13, 6:18, 6:28S, 7:13, 7:38S, 8:14, 9:24, 10:24, 11:18, 12:18, 12:58S, 13:28, 14:28, 15:23, 16:18, 18:18
z Kojszówki (Skrzyżowanie): 5:16, 6:21, 6:31S, 7:16, 7:41S, 8:17, 9:27, 10:26, 11:21, 12:21, 13:01S, 13:31, 14:31, 15:26, 16:21, 18:21
z Kojszówki (Pętla): 8:30M, 10:40M, 14:05M
z Juszczyna (Przysłop): 6:05M, 7:13M, 9:25M, 12:55M, 15:30M, 16:40M
z Juszczyna (Zgudy): 6:20M, 7:28M, 9:40M, 13:10M, 15:45M, 16:55M
z Juszczyna (GS): 5:22, 6:27, 6:28M, 6:37S, 7:23, 7:23M, 7:47S, 8:23, 8:38M, 9:32, 9:48M, 10:32, 10:48M, 11:27, 12:27, 13:07S, 13:18M, 13:37, 14:13S, 14:37, 15:32, 15:53M, 16:27, 18:27
z Makowa Podh. (Osiedle): 5:28, 6:33, 6:45S, 7:28, 7:53S, 8:29, 9:39, 10:39, 11:33, 12:33, 13:12S, 13:42, 14:17S, 14:43, 15:38, 16:33, 18:33

Odjazdy do Jordanowa:
z Suchej Besk. (PKP): 5:40, 6:50S, 7:10, 8:12, 9:20, 10:20, 11:20B, 12:10, 12:40S, 13:10B, 13:40S, 14:10B, 14:40JZP, 15:10B, 15:35S, 16:15B, 17:15B, 19:00
z Makowa Podh. (Biblioteka): 5:50, 6:42JZP, 7:05S, 7:25, 8:08K, 8:25, 8:52JZP, 9:35, 10:02K, 10:35, 11:35B, 12:03JZP, 12:25, 12:55S, 13:25B, 13:48K, 13:55S, 14:25B, 14:57JZP, 15:25B, 15:50S, 16:08JZP, 16:30B, 17:18JZP, 17:30B, 19:15
z Juszczyna (GS): 5:56, 7:12S, 7:32, 8:32, 9:42, 10:42, 11:42B, 12:32, 13:02S, 13:32B, 14:02S, 14:32B, 15:32B, 15:57S, 16:37B, 17:37B, 19:22
z Osielca (PKP): 6:02, 7:20S, 7:40, 8:40, 9:50, 10:50, 11:50B, 12:40, 13:10S, 13:40B, 14:10S, 14:40B, 15:40B, 16:05S, 16:45B, 17:45B, 19:30

soboty i niedziele busy nie kursują.

 

Legenda:
B – kursuje przez Bystrę Podhalańską
JZP – kurs do Juszczyna Zgudy przez Juszczyn Polany
K- kurs do Kojszówki Pętla
M – kurs skrócony do Makowa Podhalańskiego
S- kursuje tylko w dni nauki szkolnej
H – kursuje w dni wolne od nauki szkolnej

Pitbus

Rozkład jazdy ważny od 20.12.2021 r.

Kursy od poniedziałku do piątku

Odjazdy z Naprawy Górnej do Jordanowa: 6:00, 7:15, 8:15, 9:50, 11:10, 12:50, 14:15, 15:55
Odjazdy z Jordanowa do Naprawy Górnej: 7:00, 8:00, 9:30, 10:55, 12:30, 14:00, 15:40, 17:45

Bus nie kursuje: 01.01, 01.05, Wielkanoc, 11.11, 25.12

 

soboty i niedziele busy nie kursują.

Mart-Bus

Brak informacji


Mastercar

Rozkład jazdy ważny od 09.01.2021 r. 

Kursy od poniedziałku do piątku

Odjazdy z Sidziny Górnej do Jordanowa: 6:00, 7:20, 9:00, 10:15, 11:40, 12:40, 13:30, 14:50, 16:00
Odjazdy z Jordanowa do Sidziny Górnej: 6:40, 8:30, 9:45, 11:15, 12:10, 13:10, 14:00, 15:25, 16:45

Kursy w soboty

Odjazdy z Sidziny Górnej do Jordanowa: 6:00, 7:20, 9:00, 10:15, 11:40, 12:40, 13:30
Odjazdy z Jordanowa do Sidziny Górnej: 6:40, 8:30, 9:45, 11:15, 12:10, 13:10, 14:00


Pitbus

Rozkład jazdy ważny od 27.09.2021 r. 

Kursy od poniedziałku do piątku

Odjazdy z Jordanowa do Sidziny Przybysie: 6:20, 7:10, 8:00, 8:50, 9:30, 11:10, 12:10, 13:20, 14:20, 15:15, 16:10, 17:10
Odjazdy z Sidziny Przybysie do Jordanowa: 6:35, 7:25, 8:15, 9:10, 9:45, 11:30, 12:35, 13:35, 14:35, 15:30, 16:25, 17:25

soboty i niedziele busy nie kursują.

Maja Bus

Kursy od poniedziałku do piątku

Kursy zawieszone do odwołania

 

Przewóz Osób Krzysztof Ćwikiel

Kursy od poniedziałku do piątku
Brak informacji

 

 

Przewóz Osób Krzysztof Ćwikiel

Kursy od poniedziałku do piątku
Rozkład może zawierać niepełne informacje o aktualnych kursach

Odjazdy z Zawoi Policzne: 9:50, 13:25
Odjazdy z Suchej Besk. PKP: 8:50, 12:30


Transport Osób Wiesław Makoś

Kursy od poniedziałku do piątku

Odjazdy do Suchej Beskidzkiej:
z Zawoi Policzne:
6:50, 8:44, 10:25 (kurs z Zawoi Widły), 12:20
z Zawoi Centrum: 7:03, 8:59, 10:32, 12:31
ze Skawicy Centrum:
7:15, 9:11, 10:43, 12:44
z Białki Spólnota:
7:21, 9:17, 10:49, 12:50
z Makowa Podh. Osiedle:
7:25, 9:21, 10:53, 12:56

Odjazdy do Zawoi Policzne:
z Suchej Besk. PKP: 7:50, 9:35, 11:15, 14:05
z Makowa Podh. Rynek: 8:01, 9:49, 11:29, 14:16
z Białki Skrzyżowanie: 8:06, 9:53, 11:33, 14:20
ze Skawicy Centrum: 8:19, 10:04, 11:45, 14:31
z Zawoi Centrum: 8:26, 10:15, 11:55, 14:42


Transport Osobowy “BUS” Wiesław Kuś

Kursy od poniedziałku do piątku

Brak informacji o aktualnych kursach.


Wójtowicz Travel

Rozkład jazdy ważny od 17.05.2021 r. 

Kursy od poniedziałku do piątku

Odjazdy do Suchej Beskidzkiej:
z Zawoi Policzne:
8:25, 10:40, 12:55, 15:10
z Zawoi Centrum: 8:34, 10:49, 13:04, 15:19
ze Skawicy Centrum:
8:41, 10:56, 13:11, 15:26
z Białki Spólnota:
8:47, 11:02, 13:17, 15:32
z Makowa Podh. Osiedle:
8:55, 11:10, 13:25, 15:40

Odjazdy do Zawoi Policzne:
z Suchej Besk. PKP: 9:25, 11:40, 13:40, 16:12
z Makowa Podh. Rynek: 9:41, 11:56, 13:56, 16:28
z Białki Skrzyżowanie: 9:45, 12:00, 14:00, 16:32
ze Skawicy Centrum: 9:53, 12:08, 14:08, 16:40
z Zawoi Centrum: 10:02, 12:17, 14:17, 16:49


“BUS” Sławomir Kozina

Kursy na linii Zawoja Policzne – Sucha Beskidzka zostały zawieszone do odwołania.


Zawoja Bus

Kursy na linii Zawoja Policzne – Sucha Beskidzka zostały zawieszone do odwołania.

Komunikacja Gminna

LBD Euro-Trans (Maja Bus)

Kursy od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Odjazdy do Grzechyni:
z Żarnówka Sobaniaki: 6:10, 8:10, 10:10, 12:10, 14:10, 17:25
z Maków Podh. DA: 6:14, 8:14, 10:14, 12:14, 14:14, 17:29
z Grzechynia OSP: 6:21, 8:21, 10:21, 12:21, 14:21, 17:36

Odjazdy do Żarnówki:
z Grzechynia Polana:
6:30, 8:30, 10:30, 12:30, 14:30, 17:45
z Grzechynia OSP: 6:39, 8:39, 10:39, 12:39, 14:39, 17:54
z Maków Podh. DA: 6:46, 8:46, 10:46, 12:46, 14:46, 18:01

W soboty i niedziele busy nie kursują

Rozkład szczegółowy:

Komunikacja Gminna

LBD Euro-Trans (Maja Bus)

Kursy od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Odjazdy do Wieprzca:
z Grzechynia Pierogówka: 7:00, 9:00, 11:00, 13:00, 15:00, 17:55
z Maków Podh. DA:
7:05, 9:05, 11:05, 13:05, 15:05, 18:00
z Żarnówka OSP: 7:11, 9:11, 11:11, 13:11, 15:11, 18:06

Odjazdy do Grzechyni:
z Wieprzec Brzany:
7:25, 9:25, 11:25, 13:25, 15:25, 18:20
z Żarnówka OSP: 7:40, 9:40, 11:40, 13:40, 15:40, 18:35
z Makowa Podh. DA: 7:45, 9:45 11:45, 13:45, 15:45, 18:40

W soboty i niedziele busy nie kursują

 

Rozkład szczegółowy:

Komunikacja Gminna

BUS Krzysztof Janowiec

Kursy od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Odjazdy do Grzechyni:
z Juszczyn Przysłop: 6:05, 7:13, 9:25, 12:55, 15:30, 16:40
z Juszczyn Kościół: 6:16, 7:24, 9:36, 13:06, 15:41, 16:51
z Białka Skrzyżowanie: 6:32, 7:40, 9:52, 13:22, 15:57, 17:07
z Maków Podh. DA: 6:36, 7:44, 9:56, 13:26, 16:01, 17:11

Odjazdy do Juszczyna:
z Grzechynia Pierogówka:
6:39, 8:49, 12:00, 14:40, 16:05, 17:15
z Maków Podh. DA: 6:41, 8:51, 12:02, 14:42, 16:07, 17:17
z Białka Skrzyżowanie: 6:46, 8:56, 12:07, 14:47, 16:12, 17:22
z Juszczyn Kościół: 6:51, 9:01, 12:12, 14:52, 16:17, 17:27

W soboty i niedziele busy nie kursują

Rozkład szczegółowy:

Komunikacja Gminna

LIVER-TUR

Kursy od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Odjazdy do Kojszówki:
z Grzechynia Pierogówka: 8:05, 9:59, 13:45
z Maków Podh. DA:
8:07, 10:01, 13:47
z Białka Skrzyżowanie:
8:12, 10:06, 13:52
z Juszczyn GS:
8:15, 10:09, 13:55
z Kojszówka Szkoła:
8:19, 10:13, 13:59

Odjazdy do Grzechyni:
z Kojszówki Pętla: 
8:30, 10:40, 14:05
z Juszczyn GS: 8:38, 10:48, 14:13
z Białka Skrzyżowanie: 8:41, 10:51, 14:16
z Maków Podh. DA: 8:46, 10:56, 14:21

W soboty i niedziele busy nie kursują

 

Rozkład szczegółowy:

Komunikacja Gminna

Wójtowicz Travel

Kursy od poniedziałku do niedzieli

Odjazdy z Zawoi Markowej:
8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 15:30, 16:10, 16:50, 17:30

Odjazdy z Zawoi Krowiarki:
8:30, 9:30, 10:30, 11:30, 15:50, 16:30, 17:10, 17:50

Bus kursuje w okresie od 1 kwietnia do 30 października (z wyjątkiem Wielkiego Piątku, Wielkiej Soboty, Niedzieli Wielkanocnej i Poniedziałku Wielkanocnego).