Obecna sytuacja spowodowana pandemią koronawirusa przyczyniła się do stworzenia przez redakcję portalu komunikacjasuska.pl kolejnego zestawienia aktualnych kursów realizowanych przez prywatnych przewoźników na terenie powiatu suskiego. Na bieżąco staramy się aktualizować poniższe rozkłady o informacje otrzymane od firm przewozowych, a także pobrane z ich stron internetowych czy informacji na przystankach.

Jesteś przewoźnikiem i chcesz dodać swój aktualny rozkład do naszego zestawienia? Skontaktuj się z nami mailowo (kontakt@komunikacjasuska.pl) lub poprzez nasz profil na Facebook’u.

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2021 r.

Linie międzypowiatowe/międzywojewódzkie:

  • Jordanów – Kraków
  • Jordanów – Rabka-Zdrój
  • Korbielów – Kraków (przez Suchą Beskidzką)
  • Sucha Beskidzka – Bielsko-Biała (przez Żywiec)
  • Sucha Beskidzka – Katowice
  • Sucha Beskidzka – Wadowice
  • Zawoja Policzne/Markowa – Kraków
  • Żywiec – Kraków (przez Suchą Beskidzką)

Linie lokalne:

  • Jordanów – Sucha Beskidzka
  • Jordanów – Naprawa
  • Sidzina – Jordanów
  • Zawoja – Sucha Beskidzka
  • Żarnówka (os. Sobaniaki) – Grzechynia (os. Polana)
  • Grzechynia (os. Pierogówka) – Wieprzec (Brzany)
  • Grzechynia (os. Pierogówka) – Juszczyn Przysłop
  • Grzechynia (os. Pierogówka) – Kojszówka Pętla
  • Zawoja Markowa – Zawoja Krowiarki

Linie międzypowiatowe/międzywojewódzkie:

Euro-Bus

Rozkład jazdy ważny od 02.07.2021 r. 

Kursy od poniedziałku do piątku:
Odjazdy z Jordanowa:
4:15E, 5:00M, 5:30A, 6:20E, 6:30A, 7:00M, 7:25E, 7:55E, 9:00A, 10:25E, 10:55A, 12:05M, 12:50E, 13:25M, 14:00E, 14:10A, 15:00M, 15:20E, 15:45A, 16:30E, 17:50M
Odjazdy z Krakowa: 6:00E, 6:30M, 7:20A, 8:30E, 9:15A, 9:55E, 10:45M, 11:55A, 12:30E, 12:55E, 13:40A, 14:25M, 15:05E, 15:40M, 16:05E, 16:15A, 17:00M, 17:30E, 17:55A, 18:50E, 19:45M

Kursy w soboty:
Odjazdy z Jordanowa:
 5:00M, 5:55A, 6:10E, 7:25E, 8:05M, 8:25E, 10:00E, 10:55A, 12:05M, 12:45E, 15:20E, 15:50A, 16:45E, 17:50M
Odjazdy z Krakowa: 6:30M, 7:40A, 8:00E, 9:50E, 10:20E, 11:00M, 12:35E, 13:40A, 14:25M, 14:50E, 17:20E, 17:55A, 18:50E, 19:45M

Kursy w niedziele:
Odjazdy z Jordanowa:
5:00M, 6:10E, 7:25E, 10:25E, 12:45E, 14:45A, 15:20E, 16:30E, 17:30E, 18:30A
Odjazdy z Krakowa: 6:30M, 8:00E, 10:20E, 12:35E, 14:50E, 16:30A, 17:30E, 18:50E, 19:45E, 20:10A

Legenda:
A – kurs obsługiwany przez firmę Przewóz Osób Angelika Kęder
E – kurs obsługiwany przez firmę Elżbieta Działowy Przewóz Osób
M – kurs obsługiwany przez firmę Przewóz Osób Małgorzata Działowy

Przewóz osób mikrobusem Funek

Rozkład jazdy ważny od 04.07.2021 r. 

Kursy od poniedziałku do piątku:
Odjazdy z Jordanowa: 
6:20, 7:00, 7:30, 8:00, 8:30, 9:00, 9:30, 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:30, 18:30, 19:40
Odjazdy z Rabki-Zdrój: 6:30, 7:00, 7:30, 8:00, 8:30, 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 16:00, 17:00, 18:00, 19:10

Kursy w soboty:
Odjazdy z Jordanowa: 
6:25, 7:30, 8:30, 9:30, 10:30, 14:30, 15:30, 18:30, 19:35
Odjazdy z Rabki-Zdrój: 7:10, 8:00, 9:00, 10:00, 14:00, 15:10, 18:00, 19:10

Kursy w niedziele:
Odjazdy z Jordanowa: 
6:20, 7:25, 8:30, 9:40, 15:25, 19:35
Odjazdy z Rabki-Zdrój: 7:05, 8:00, 9:00, 15:05, 19:05

Chrustek Travel

Kursy na linii Korbielów – Kraków zostały zawieszone do odwołania.

BUS Krzysztof Janowiec

Rozkład jazdy ważny od 17.05.2021 r. 

Kursy w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Odjazdy do Bielska-Białej:
z Suchej Besk.: 4:00, 6:38SŻ, 8:00, 9:10Ż, 12:00, 14:05Ż, 15:05Ż, 16:10SŻ
z Lasu: 4:17, 4:45Ż, 5:53Ż, 6:53SŻ, 8:17, 9:27Ż, 12:17, 14:25Ż, 15:19Ż, 16:30SŻ
ze Ślemienia: 4:25, 4:59Ż, 5:42S, 6:01Ż, 7:02SŻ, 7:05SŻ, 8:00Ż, 8:25, 9:35Ż, 10:31Ż, 12:25, 13:13Ż, 14:30S, 14:54Ż, 16:01Ż
z Gilowic: 4:33, 5:06Ż, 5:50S, 6:07Ż, 7:09SŻ, 7:11SŻ, 8:07Ż, 8:34, 9:44Ż, 10:38Ż, 12:34, 13:19Ż, 14:34S, 15:02Ż, 16:08Ż
z Żywca (ul. Żeromskiego): 4:48, 8:48, 12:48
z Żywca (DA): 4:55, 8:55, 12:55

Odjazdy do Suchej Beskidzkiej:
z Bielska-Białej: 5:55, 10:25, 14:10
z Żywca (DA): 6:33, 8:05S, 10:00, 11:15, 14:27S, 14:55, 15:35KS, 16:20KS
z Żywca (ul. Żeromskiego): 6:40, 8:12S, 10:07, 11:22, 13:14, 14:35S, 15:09, 15:40KS, 16:25KS
z Gilowic: 6:54, 8:23S, 10:21, 11:36, 13:31, 14:50S, 15:24, 16:35KS, 22:36
ze Ślemienia: 7:00, 8:27S, 10:27, 11:42, 13:40, 15:00, 15:30, 16:44KS, 22:40
z Lasu: 7:06, 8:38S, 10:33, 11:48, 13:45, 15:05, 15:35, 22:35

K – kursuje tylko do Kuków Sklep
S – kursuje tylko w dni nauki szkolnej
Ż – kurs skrócony do Żywca

soboty i niedziele busy nie kursują.

RS Transport

Kursy na linii Zawoja – Sucha Besk. – Katowice zostały zawieszone od 24.12.2020 r. do odwołania.

Trans G.K.

Kursy od poniedziałku do piątku:
Odjazdy z Suchej Beskidzkiej: 5:00, 6:05, 7:00, 8:00, 8:45, 10:15, 11:15, 12:35, 13:50, 15:05, 16:15, 17:05, 20:30
Odjazdy z Wadowic: 5:00, 6:15, 7;15, 7:45, 8:55, 9:50, 11:15, 12:30, 14:10, 14:40, 15:50, 17:15, 22:10

Kursy w soboty:
Odjazdy z Suchej Beskidzkiej: 5:40, 7:00, 8:50, 11:15, 13:30, 15:15
Odjazdy z Wadowic: 6:20, 7:45, 9:50, 12:30, 14:15, 16:15

Maja Bus

Rozkład jazdy ważny od 05.06.2021 r.

Kursy od poniedziałku do piątku

Odjazdy do Krakowa:
z Zawoi Markowej:
14:50
z Zawoi Wideł: 9:50, 14:56
z Makowa Podhalańskiego (Osiedle): 5:00, 6:00, 10:25, 15:25
z Suchej Besk. (PKP): 5:15, 6:15, 10:40, 15:40

Odjazdy do Zawoi Markowej:
z Krakowa (MDA): 7:10, 8:15M, 15:25W, 17:40
z Suchej Besk. (PKP): 8:35, 9:40M, 16:50W, 19:05
z Makowa Podh. (Rynek): 8:49, 17:04W, 19:19

M – kurs skrócony do Makowa Podhalańskiego
W
– kurs skrócony do Zawoi Widły

Kursy w soboty i niedziele

Odjazdy do Krakowa:
z Zawoi Markowej:
15:10
z Makowa Podhalańskiego (Osiedle): 5:00, 15:45
z Suchej Besk. (PKP): 5:15, 16:00

Odjazdy do Zawoi Markowej:
z Krakowa (MDA): 7:10, 18:25
z Suchej Besk. (PKP): 8:35, 19:50
z Makowa Podh. (Rynek): 8:49, 20:07


X-Bus

Rozkład jazdy ważny od 15.09.2021 r. 

Kursy od poniedziałku do piątku

 

 
Kursy w soboty i niedziele
 

 

RS Transport

Rozkład jazdy ważny od 07.07.2021 r. 

Kursy od poniedziałku do piątku
Odjazdy do Krakowa MDA:

z Żywca DA: 6:45, 8:45, 10:30, 12:15, 14:05, 15:55
z Kukowa: 4:13, 5:13, 7:23, 9:23, 11:08, 12:53, 14:43, 16:33
z Suchej Besk. PKP: 4:25, 5:25, 7:35, 9:35, 11:20, 13:05, 14:55, 16:45

Odjazdy do Żywca:
z Krakowa MDA:
6:00, 8:20, 9:30, 11:35, 13:15, 15:05, 17:00, 20:15 (kurs w piątek do Żywca; w pozostałe dni skrócony do Suchej Besk.)
z Suchej Besk. Rynek: 7:16, 9:36, 10:46, 12:51, 14:31, 16:21, 18:16, 21:31 (kurs tylko w piątki)

Kursy w soboty:
Odjazdy do Krakowa MDA:

z Żywca DA: 8:45, 14:05
z Kukowa: 4:13, 9:23, 14:43
z Suchej Besk. PKP: 4:25, 9:35, 14:55

Odjazdy do Żywca:
z Krakowa MDA:
 6:00, 11:35, 17:00
z Suchej Besk. Rynek: 7:16, 12:51, 18:16

Kursy w niedziele:
Odjazdy do Krakowa MDA:
z Żywca DA: 12:15, 14:05, 15:55, 18:05
z Kukowa: 12:53, 14:43, 16:33, 18:43
z Suchej Besk. PKP: 13:05, 14:45, 16:45, 18:55

Odjazdy do Żywca:
z Krakowa MDA: 
15:05, 17:00, 20:15 – kurs do Suchej Besk.
z Suchej Besk. Rynek: 16:21, 18:16

Linie lokalne:

BUS Krzysztof Janowiec

Rozkład jazdy ważny od 01.09.2021 r. 

Kursy w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Odjazdy do Suchej Beskidzkiej:
z Jordanowa: 5:05, 6:10, 6:20S, 7:05, 7:30S, 8:00B, 9:10B, 10:15, 11:10, 12:10, 12:50S, 13:20, 14:20, 15:15, 16:10, 18:10
z Bystrej (PKP): 6:25S, 8:05, 9:15
z Osielca (Szkoła): 5:13, 6:18, 6:28S, 7:13, 7:38S, 8:14, 9:24, 10:24, 11:18, 12:18, 12:58S, 13:28, 14:28, 15:23, 16:18, 18:18
z Kojszówki (Skrzyżowanie): 5:16, 6:21, 6:31S, 7:16, 7:41S, 8:17, 9:27, 10:26, 11:21, 12:21, 13:01S, 13:31, 14:31, 15:26, 16:21, 18:21
z Kojszówki (Pętla): 8:30M, 10:40M, 14:05M
z Juszczyna (Przysłop): 6:05M, 7:13M, 9:25M, 12:55M, 15:30M, 16:40M
z Juszczyna (Zgudy): 6:20M, 7:28M, 9:40M, 13:10M, 15:45M, 16:55M
z Juszczyna (GS): 5:22, 6:27, 6:28M, 6:37S, 7:23, 7:23M, 7:47S, 8:23, 8:38M, 9:32, 9:48M, 10:32, 10:48M, 11:27, 12:27, 13:07S, 13:18M, 13:37, 14:13S, 14:37, 15:32, 15:53M, 16:27, 18:27
z Makowa Podh. (Osiedle): 5:28, 6:33, 6:45S, 7:28, 7:53S, 8:29, 9:39, 10:39, 11:33, 12:33, 13:12S, 13:42, 14:17S, 14:43, 15:38, 16:33, 18:33

Odjazdy do Jordanowa:
z Suchej Besk. (PKP): 5:40, 6:50S, 7:10, 8:12, 9:20, 10:20, 11:20B, 12:10, 12:40S, 13:10B, 13:40S, 14:10B, 14:40JZP, 15:10B, 15:35S, 16:15B, 17:15B, 19:00
z Makowa Podh. (Biblioteka): 5:50, 6:42JZP, 7:05S, 7:25, 8:08K, 8:25, 8:52JZP, 9:35, 10:02K, 10:35, 11:35B, 12:03JZP, 12:25, 12:55S, 13:25B, 13:48K, 13:55S, 14:25B, 14:57JZP, 15:25B, 15:50S, 16:08JZP, 16:30B, 17:18JZP, 17:30B, 19:15
z Juszczyna (GS): 5:56, 7:12S, 7:32, 8:32, 9:42, 10:42, 11:42B, 12:32, 13:02S, 13:32B, 14:02S, 14:32B, 15:32B, 15:57S, 16:37B, 17:37B, 19:22
z Osielca (PKP): 6:02, 7:20S, 7:40, 8:40, 9:50, 10:50, 11:50B, 12:40, 13:10S, 13:40B, 14:10S, 14:40B, 15:40B, 16:05S, 16:45B, 17:45B, 19:30

soboty i niedziele busy nie kursują.

 

Legenda:
B – kursuje przez Bystrę Podhalańską
JZP – kurs do Juszczyna Zgudy przez Juszczyn Polany
K- kurs do Kojszówki Pętla
M – kurs skrócony do Makowa Podhalańskiego
S- kursuje tylko w dni nauki szkolnej
H – kursuje w dni wolne od nauki szkolnej

Pitbus

Rozkład jazdy ważny od 01.09.2021 r. do 30.09.2021 r.

Kursy od poniedziałku do piątku

Odjazdy z Naprawy do Jordanowa: 6:00, 6:40, 7:20, 8:10, 9:00, 10:15, 11:20, 12:45, 13:50, 14:55
Odjazdy z Jordanowa do Naprawy: 7:00, 8:45, 9:45, 11:00, 12:20, 13:35, 14:40, 15:45, 17:45

 

Rozkład jazdy ważny od 01.10.2021 r.

Odjazdy z Naprawy do Jordanowa: 6:00, 6:40, 7:15, 8:10, 9:00, 10:15, 11:20, 12:45, 13:50, 14:55
Odjazdy z Jordanowa do Naprawy: 7:00, 8:45, 9:45, 11:00, 12:20, 13:35, 14:40, 15:45, 17:45

 

Bus nie kursuje: 01.01, 01.05, Wielkanoc, 11.11, 25.12

soboty i niedziele busy nie kursują.

Mart-Bus

Brak informacji


Mastercar

Rozkład jazdy ważny od 09.01.2021 r. 

Kursy od poniedziałku do piątku

Odjazdy z Sidziny Górnej do Jordanowa: 6:00, 7:20, 9:00, 10:15, 11:40, 12:40, 13:30, 14:50, 16:00
Odjazdy z Jordanowa do Sidziny Górnej: 6:40, 8:30, 9:45, 11:15, 12:10, 13:10, 14:00, 15:25, 16:45

Kursy w soboty

Odjazdy z Sidziny Górnej do Jordanowa: 6:00, 7:20, 9:00, 10:15, 11:40, 12:40, 13:30
Odjazdy z Jordanowa do Sidziny Górnej: 6:40, 8:30, 9:45, 11:15, 12:10, 13:10, 14:00


Pitbus

Rozkład jazdy ważny od 27.09.2021 r. 

Kursy od poniedziałku do piątku

Odjazdy z Jordanowa do Sidziny Przybysie: 6:20, 7:10, 8:00, 8:50, 9:30, 11:10, 12:10, 13:20, 14:20, 15:15, 16:10, 17:10
Odjazdy z Sidziny Przybysie do Jordanowa: 6:35, 7:25, 8:15, 9:10, 9:45, 11:30, 12:35, 13:35, 14:35, 15:30, 16:25, 17:25

soboty i niedziele busy nie kursują.

Maja Bus

Kursy od poniedziałku do piątku

Kursy zawieszone do odwołania

 

Przewóz Osób Krzysztof Ćwikiel

Kursy od poniedziałku do piątku
Brak informacji

 

 

Przewóz Osób Krzysztof Ćwikiel

Kursy od poniedziałku do piątku
Rozkład może zawierać niepełne informacje o aktualnych kursach

Odjazdy z Zawoi Policzne: 9:50, 13:25
Odjazdy z Suchej Besk. PKP: 8:50, 12:30


Transport Osób Wiesław Makoś

Kursy od poniedziałku do piątku

Odjazdy do Suchej Beskidzkiej:
z Zawoi Policzne:
6:50, 8:44, 10:25 (kurs z Zawoi Widły), 12:20
z Zawoi Centrum: 7:03, 8:59, 10:32, 12:31
ze Skawicy Centrum:
7:15, 9:11, 10:43, 12:44
z Białki Spólnota:
7:21, 9:17, 10:49, 12:50
z Makowa Podh. Osiedle:
7:25, 9:21, 10:53, 12:56

Odjazdy do Zawoi Policzne:
z Suchej Besk. PKP: 7:50, 9:35, 11:15, 14:05
z Makowa Podh. Rynek: 8:01, 9:49, 11:29, 14:16
z Białki Skrzyżowanie: 8:06, 9:53, 11:33, 14:20
ze Skawicy Centrum: 8:19, 10:04, 11:45, 14:31
z Zawoi Centrum: 8:26, 10:15, 11:55, 14:42


Transport Osobowy “BUS” Wiesław Kuś

Kursy od poniedziałku do piątku

Brak informacji o aktualnych kursach.


Wójtowicz Travel

Rozkład jazdy ważny od 17.05.2021 r. 

Kursy od poniedziałku do piątku

Odjazdy do Suchej Beskidzkiej:
z Zawoi Policzne:
8:25, 10:40, 12:55, 15:10
z Zawoi Centrum: 8:34, 10:49, 13:04, 15:19
ze Skawicy Centrum:
8:41, 10:56, 13:11, 15:26
z Białki Spólnota:
8:47, 11:02, 13:17, 15:32
z Makowa Podh. Osiedle:
8:55, 11:10, 13:25, 15:40

Odjazdy do Zawoi Policzne:
z Suchej Besk. PKP: 9:25, 11:40, 13:40, 16:12
z Makowa Podh. Rynek: 9:41, 11:56, 13:56, 16:28
z Białki Skrzyżowanie: 9:45, 12:00, 14:00, 16:32
ze Skawicy Centrum: 9:53, 12:08, 14:08, 16:40
z Zawoi Centrum: 10:02, 12:17, 14:17, 16:49


“BUS” Sławomir Kozina

Kursy na linii Zawoja Policzne – Sucha Beskidzka zostały zawieszone do odwołania.


Zawoja Bus

Kursy na linii Zawoja Policzne – Sucha Beskidzka zostały zawieszone do odwołania.

Komunikacja Gminna

LBD Euro-Trans (Maja Bus)

Kursy od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Odjazdy do Grzechyni:
z Żarnówka Sobaniaki: 6:10, 8:10, 10:10, 12:10, 14:10, 17:25
z Maków Podh. DA: 6:14, 8:14, 10:14, 12:14, 14:14, 17:29
z Grzechynia OSP: 6:21, 8:21, 10:21, 12:21, 14:21, 17:36

Odjazdy do Żarnówki:
z Grzechynia Polana:
6:30, 8:30, 10:30, 12:30, 14:30, 17:45
z Grzechynia OSP: 6:39, 8:39, 10:39, 12:39, 14:39, 17:54
z Maków Podh. DA: 6:46, 8:46, 10:46, 12:46, 14:46, 18:01

W soboty i niedziele busy nie kursują

Rozkład szczegółowy:

Komunikacja Gminna

LBD Euro-Trans (Maja Bus)

Kursy od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Odjazdy do Wieprzca:
z Grzechynia Pierogówka: 7:00, 9:00, 11:00, 13:00, 15:00, 17:55
z Maków Podh. DA:
7:05, 9:05, 11:05, 13:05, 15:05, 18:00
z Żarnówka OSP: 7:11, 9:11, 11:11, 13:11, 15:11, 18:06

Odjazdy do Grzechyni:
z Wieprzec Brzany:
7:25, 9:25, 11:25, 13:25, 15:25, 18:20
z Żarnówka OSP: 7:40, 9:40, 11:40, 13:40, 15:40, 18:35
z Makowa Podh. DA: 7:45, 9:45 11:45, 13:45, 15:45, 18:40

W soboty i niedziele busy nie kursują

 

Rozkład szczegółowy:

Komunikacja Gminna

BUS Krzysztof Janowiec

Kursy od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Odjazdy do Grzechyni:
z Juszczyn Przysłop: 6:05, 7:13, 9:25, 12:55, 15:30, 16:40
z Juszczyn Kościół: 6:16, 7:24, 9:36, 13:06, 15:41, 16:51
z Białka Skrzyżowanie: 6:32, 7:40, 9:52, 13:22, 15:57, 17:07
z Maków Podh. DA: 6:36, 7:44, 9:56, 13:26, 16:01, 17:11

Odjazdy do Juszczyna:
z Grzechynia Pierogówka:
6:39, 8:49, 12:00, 14:40, 16:05, 17:15
z Maków Podh. DA: 6:41, 8:51, 12:02, 14:42, 16:07, 17:17
z Białka Skrzyżowanie: 6:46, 8:56, 12:07, 14:47, 16:12, 17:22
z Juszczyn Kościół: 6:51, 9:01, 12:12, 14:52, 16:17, 17:27

W soboty i niedziele busy nie kursują

Rozkład szczegółowy:

Komunikacja Gminna

LIVER-TUR

Kursy od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Odjazdy do Kojszówki:
z Grzechynia Pierogówka: 8:05, 9:59, 13:45
z Maków Podh. DA:
8:07, 10:01, 13:47
z Białka Skrzyżowanie:
8:12, 10:06, 13:52
z Juszczyn GS:
8:15, 10:09, 13:55
z Kojszówka Szkoła:
8:19, 10:13, 13:59

Odjazdy do Grzechyni:
z Kojszówki Pętla: 
8:30, 10:40, 14:05
z Juszczyn GS: 8:38, 10:48, 14:13
z Białka Skrzyżowanie: 8:41, 10:51, 14:16
z Maków Podh. DA: 8:46, 10:56, 14:21

W soboty i niedziele busy nie kursują

 

Rozkład szczegółowy:

Komunikacja Gminna

Wójtowicz Travel

Kursy od poniedziałku do niedzieli

Odjazdy z Zawoi Markowej:
8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 15:30, 16:10, 16:50, 17:30

Odjazdy z Zawoi Krowiarki:
8:30, 9:30, 10:30, 11:30, 15:50, 16:30, 17:10, 17:50

Bus kursuje w okresie od 1 kwietnia do 30 października (z wyjątkiem Wielkiego Piątku, Wielkiej Soboty, Niedzieli Wielkanocnej i Poniedziałku Wielkanocnego).

BUS Krzysztof Janowiec

Rozkład jazdy ważny od 01.09.2021 r. 

Kursy w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Odjazdy do Suchej Beskidzkiej:
z Jordanowa: 5:05, 6:10, 6:20S, 7:05, 7:30S, 8:00B, 9:10B, 10:15, 11:10, 12:10, 12:50S, 13:20, 14:20, 15:15, 16:10, 18:10
z Bystrej (PKP): 6:25S, 8:05, 9:15
z Osielca (Szkoła): 5:13, 6:18, 6:28S, 7:13, 7:38S, 8:14, 9:24, 10:24, 11:18, 12:18, 12:58S, 13:28, 14:28, 15:23, 16:18, 18:18
z Kojszówki (Skrzyżowanie): 5:16, 6:21, 6:31S, 7:16, 7:41S, 8:17, 9:27, 10:26, 11:21, 12:21, 13:01S, 13:31, 14:31, 15:26, 16:21, 18:21
z Kojszówki (Pętla): 8:30M, 10:40M, 14:05M
z Juszczyna (Przysłop): 6:05M, 7:13M, 9:25M, 12:55M, 15:30M, 16:40M
z Juszczyna (Zgudy): 6:20M, 7:28M, 9:40M, 13:10M, 15:45M, 16:55M
z Juszczyna (GS): 5:22, 6:27, 6:28M, 6:37S, 7:23, 7:23M, 7:47S, 8:23, 8:38M, 9:32, 9:48M, 10:32, 10:48M, 11:27, 12:27, 13:07S, 13:18M, 13:37, 14:13S, 14:37, 15:32, 15:53M, 16:27, 18:27
z Makowa Podh. (Osiedle): 5:28, 6:33, 6:45S, 7:28, 7:53S, 8:29, 9:39, 10:39, 11:33, 12:33, 13:12S, 13:42, 14:17S, 14:43, 15:38, 16:33, 18:33

Odjazdy do Jordanowa:
z Suchej Besk. (PKP): 5:40, 6:50S, 7:10, 8:12, 9:20, 10:20, 11:20B, 12:10, 12:40S, 13:10B, 13:40S, 14:10B, 14:40JZP, 15:10B, 15:35S, 16:15B, 17:15B, 19:00
z Makowa Podh. (Biblioteka): 5:50, 6:42JZP, 7:05S, 7:25, 8:08K, 8:25, 8:52JZP, 9:35, 10:02K, 10:35, 11:35B, 12:03JZP, 12:25, 12:55S, 13:25B, 13:48K, 13:55S, 14:25B, 14:57JZP, 15:25B, 15:50S, 16:08JZP, 16:30B, 17:18JZP, 17:30B, 19:15
z Juszczyna (GS): 5:56, 7:12S, 7:32, 8:32, 9:42, 10:42, 11:42B, 12:32, 13:02S, 13:32B, 14:02S, 14:32B, 15:32B, 15:57S, 16:37B, 17:37B, 19:22
z Osielca (PKP): 6:02, 7:20S, 7:40, 8:40, 9:50, 10:50, 11:50B, 12:40, 13:10S, 13:40B, 14:10S, 14:40B, 15:40B, 16:05S, 16:45B, 17:45B, 19:30

soboty i niedziele busy nie kursują.

 

Legenda:
B – kursuje przez Bystrę Podhalańską
JZP – kurs do Juszczyna Zgudy przez Juszczyn Polany
K- kurs do Kojszówki Pętla
M – kurs skrócony do Makowa Podhalańskiego
S- kursuje tylko w dni nauki szkolnej
H – kursuje w dni wolne od nauki szkolnej

Pitbus

Rozkład jazdy ważny od 01.09.2021 r.

Kursy od poniedziałku do piątku

Odjazdy z Naprawy do Jordanowa:
6:00, 6:40, 7:20, 8:10, 9:00, 10:15, 11:20, 12:45, 13:50, 14:55

Odjazdy z Jordanowa do Naprawy:
7:00, 8:45, 9:45, 11:00, 12:20, 13:35, 14:40, 15:45, 17:45


 

Bus nie kursuje: 01.01, 01.05, Wielkanoc, 11.11, 25.12

soboty i niedziele busy nie kursują.

Mart-Bus

Brak informacji


Mastercar

Rozkład jazdy ważny od 09.01.2021 r. 

Kursy od poniedziałku do piątku

Odjazdy z Sidziny Górnej do Jordanowa: 6:00, 7:20, 9:00, 10:15, 11:40, 12:40, 13:30, 14:50, 16:00
Odjazdy z Jordanowa do Sidziny Górnej: 6:40, 8:30, 9:45, 11:15, 12:10, 13:10, 14:00, 15:25, 16:45

Kursy w soboty

Odjazdy z Sidziny Górnej do Jordanowa: 6:00, 7:20, 9:00, 10:15, 11:40, 12:40, 13:30
Odjazdy z Jordanowa do Sidziny Górnej: 6:40, 8:30, 9:45, 11:15, 12:10, 13:10, 14:00


Pitbus

Rozkład jazdy ważny od 01.09.2021 r. 

Kursy od poniedziałku do piątku

Odjazdy z Jordanowa do Sidziny Przybysie: 6:20, 7:10, 8:00, 9:30, 11:10, 12:10, 13:10, 14:20, 15:15, 16:10, 17:10
Odjazdy z Sidziny Przybysie do Jordanowa: 6:35, 7:25, 8:15, 9:45, 11:30, 12:30, 13:30, 14:35, 15:30, 16:25, 17:25

soboty i niedziele busy nie kursują.

Maja Bus

Kursy od poniedziałku do piątku

Kursy zawieszone do odwołania

 

Przewóz Osób Krzysztof Ćwikiel

Kursy od poniedziałku do piątku
Brak informacji

 

 

Przewóz Osób Krzysztof Ćwikiel

Kursy od poniedziałku do piątku
Rozkład może zawierać niepełne informacje o aktualnych kursach

Odjazdy z Zawoi Policzne: 9:50, 13:25
Odjazdy z Suchej Besk. PKP: 8:50, 12:30


Transport Osób Wiesław Makoś

Kursy od poniedziałku do piątku

Odjazdy do Suchej Beskidzkiej:
z Zawoi Policzne:
6:50, 8:44, 10:25 (kurs z Zawoi Widły), 12:20
z Zawoi Centrum: 7:03, 8:59, 10:32, 12:31
ze Skawicy Centrum:
7:15, 9:11, 10:43, 12:44
z Białki Spólnota:
7:21, 9:17, 10:49, 12:50
z Makowa Podh. Osiedle:
7:25, 9:21, 10:53, 12:56

Odjazdy do Zawoi Policzne:
z Suchej Besk. PKP: 7:50, 9:35, 11:15, 14:05
z Makowa Podh. Rynek: 8:01, 9:49, 11:29, 14:16
z Białki Skrzyżowanie: 8:06, 9:53, 11:33, 14:20
ze Skawicy Centrum: 8:19, 10:04, 11:45, 14:31
z Zawoi Centrum: 8:26, 10:15, 11:55, 14:42


Transport Osobowy “BUS” Wiesław Kuś

Kursy od poniedziałku do piątku

Brak informacji o aktualnych kursach.


Wójtowicz Travel

Rozkład jazdy ważny od 17.05.2021 r. 

Kursy od poniedziałku do piątku

Odjazdy do Suchej Beskidzkiej:
z Zawoi Policzne:
8:25, 10:40, 12:55, 15:10
z Zawoi Centrum: 8:34, 10:49, 13:04, 15:19
ze Skawicy Centrum:
8:41, 10:56, 13:11, 15:26
z Białki Spólnota:
8:47, 11:02, 13:17, 15:32
z Makowa Podh. Osiedle:
8:55, 11:10, 13:25, 15:40

Odjazdy do Zawoi Policzne:
z Suchej Besk. PKP: 9:25, 11:40, 13:40, 16:12
z Makowa Podh. Rynek: 9:41, 11:56, 13:56, 16:28
z Białki Skrzyżowanie: 9:45, 12:00, 14:00, 16:32
ze Skawicy Centrum: 9:53, 12:08, 14:08, 16:40
z Zawoi Centrum: 10:02, 12:17, 14:17, 16:49


“BUS” Sławomir Kozina

Kursy na linii Zawoja Policzne – Sucha Beskidzka zostały zawieszone do odwołania.


Zawoja Bus

Kursy na linii Zawoja Policzne – Sucha Beskidzka zostały zawieszone do odwołania.

Komunikacja Gminna

LBD Euro-Trans (Maja Bus)

Kursy od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Odjazdy do Grzechyni:
z Żarnówka Sobaniaki: 6:10, 8:10, 10:10, 12:10, 14:10, 17:25
z Maków Podh. DA: 6:14, 8:14, 10:14, 12:14, 14:14, 17:29
z Grzechynia OSP: 6:21, 8:21, 10:21, 12:21, 14:21, 17:36

Odjazdy do Żarnówki:
z Grzechynia Polana:
6:30, 8:30, 10:30, 12:30, 14:30, 17:45
z Grzechynia OSP: 6:39, 8:39, 10:39, 12:39, 14:39, 17:54
z Maków Podh. DA: 6:46, 8:46, 10:46, 12:46, 14:46, 18:01

W soboty i niedziele busy nie kursują

Rozkład szczegółowy:

Komunikacja Gminna

LBD Euro-Trans (Maja Bus)

Kursy od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Odjazdy do Wieprzca:
z Grzechynia Pierogówka: 7:00, 9:00, 11:00, 13:00, 15:00, 17:55
z Maków Podh. DA:
7:05, 9:05, 11:05, 13:05, 15:05, 18:00
z Żarnówka OSP: 7:11, 9:11, 11:11, 13:11, 15:11, 18:06

Odjazdy do Grzechyni:
z Wieprzec Brzany:
7:25, 9:25, 11:25, 13:25, 15:25, 18:20
z Żarnówka OSP: 7:40, 9:40, 11:40, 13:40, 15:40, 18:35
z Makowa Podh. DA: 7:45, 9:45 11:45, 13:45, 15:45, 18:40

W soboty i niedziele busy nie kursują

 

Rozkład szczegółowy:

Komunikacja Gminna

BUS Krzysztof Janowiec

Kursy od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Odjazdy do Grzechyni:
z Juszczyn Przysłop: 6:05, 7:13, 9:25, 12:55, 15:30, 16:40
z Juszczyn Kościół: 6:16, 7:24, 9:36, 13:06, 15:41, 16:51
z Białka Skrzyżowanie: 6:32, 7:40, 9:52, 13:22, 15:57, 17:07
z Maków Podh. DA: 6:36, 7:44, 9:56, 13:26, 16:01, 17:11

Odjazdy do Juszczyna:
z Grzechynia Pierogówka:
6:39, 8:49, 12:00, 14:40, 16:05, 17:15
z Maków Podh. DA: 6:41, 8:51, 12:02, 14:42, 16:07, 17:17
z Białka Skrzyżowanie: 6:46, 8:56, 12:07, 14:47, 16:12, 17:22
z Juszczyn Kościół: 6:51, 9:01, 12:12, 14:52, 16:17, 17:27

W soboty i niedziele busy nie kursują

Rozkład szczegółowy:

Komunikacja Gminna

LIVER-TUR

Kursy od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Odjazdy do Kojszówki:
z Grzechynia Pierogówka: 8:05, 9:59, 13:45
z Maków Podh. DA:
8:07, 10:01, 13:47
z Białka Skrzyżowanie:
8:12, 10:06, 13:52
z Juszczyn GS:
8:15, 10:09, 13:55
z Kojszówka Szkoła:
8:19, 10:13, 13:59

Odjazdy do Grzechyni:
z Kojszówki Pętla: 
8:30, 10:40, 14:05
z Juszczyn GS: 8:38, 10:48, 14:13
z Białka Skrzyżowanie: 8:41, 10:51, 14:16
z Maków Podh. DA: 8:46, 10:56, 14:21

W soboty i niedziele busy nie kursują

 

Rozkład szczegółowy:

Komunikacja Gminna

Wójtowicz Travel

Kursy od poniedziałku do niedzieli

Odjazdy z Zawoi Markowej:
8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 15:30, 16:10, 16:50, 17:30

Odjazdy z Zawoi Krowiarki:
8:30, 9:30, 10:30, 11:30, 15:50, 16:30, 17:10, 17:50

Bus kursuje w okresie od 1 kwietnia do 30 października (z wyjątkiem Wielkiego Piątku, Wielkiej Soboty, Niedzieli Wielkanocnej i Poniedziałku Wielkanocnego).